Fichtl

Svérazný hráč, který neváhá střílet i do vlastních. Někdo by mohl říct, že není tím nejspolehlivějším hráčem, ale to nic nemění na tom, že ho mezi sebou vždy rádi uvítáme. I když toho občas později litujeme:-)
Jouda

Byl tu s námi už od našich těžkých počátků. Poté však odjel pryč a kvůli tomu se nemohl zapojit do našeho týmu tak, jak se sluší a patří. když se ale naskytne příležitost, moc rádi si s ním zahrajeme.
John

Externé člen ze zámoří. Naše interkontinentální spojka, která, jak doufáme, přinese zprávy o FIMA i do Kanady. Odtud je to už jen malý krůček, aby o nás věděl celý svět:) Doufáme také v to, že nás bude reprezentovat jako pravá nefalšovaná Mangusta i doma na zamrzlém severu.
Stoli

Velmi specifický typ mangusty. Často se skrývá v temných koutech a vyčkává na svou oběť. Není sice častým návštěvníkem našich akcí, ale když už se objevi na scéně ,jen málokdo vydrží pohled do jeho temných očí:)
Petarda

Další zajímavý hráč, který se do hry vždy vrhne s chutí. Když má svůj den je schopen natropit se svou P90 v řadách nepřítele pěknou neplechu. Nadruhou stranu má i své horší chvilky. Těch však není mnoho a proto je mezi mangustami vždy vítán.
Kamen

Co o nem říci. Je dobré ho mít na své straně, protože se se svou M4 umí pěkně rozjet. V našem týmu si ho vážíme. Prošel s námi totiž už celou řadou bojů, ve kterých s námi proléval krev.