Pii

Jedna z mála mangust, která by pro ochranu svého         teritoria nezabíjela. Jeho myšlení funguje na taktické úrovni. Je velmi zběhlý v ničení zbraní.

Blade

High calibre mangusta. Když něco nejde normalním způsobem, pošlete tam Blada. Problém už se vyřeší sám. Není však jisté, kdo z toho vytěží víc.
Prejt

Jedná se o zákeřnou mangustu, která nejdříve střílí a až poté se ptá. Nebojí se preventivně pokropit vše, co se mu objeví v zaměřovači. A to včetně vlastních spoluhráčů.
Ondra

Mangusta vznětlivé povahy. Pro svou hrdost nepříjmá porážku jako možné řešení. Vrhá se i do akce, pri níž je nad slunce jasné, že porážka je nevyhnutelá. Rád podniká osamělé útoky na nepřítele. ty však ne vždy přináší kýžené ovoce.
Pajoš

Osobitá mangusta, která si oblíbila taktiku vyčkávání. Rád se osamotě zakope na jednom mistě a ceká, dokud mu oběť sama nepřijde do rány. Mimo jiné ma i zkušenosti z opravami a upgradem kvéru.
Zed

Něco je zkaženého ve státě mangustím. Zed rozhodně není klasickým případem militaristy. V jeho pokřivené mysli často vznikají nápady, které nemají s airsoftem vůbec nic společného. Ale i tak je hodnotným členem našeho gantlemanského spolku. Rozhodně platí, že se zedem se člověk nenudí.
Atak

Nejnovější mangusta v našich řadách. Jako první z nás se rozhodl pro cestu snipera. Jen čas ukáže, jestli to byla dobrá volba. Ale ať už věci dopadnou jakkoliv, je jeden z nás.